Tiktok:
instagram:
  • 21048
    ចំណាត់ថ្នាក់សកល
  • 25
    ចំណាត់ថ្នាក់ប្រទេស / តំបន់
  • 1.27M
    អ្នកតាម
  • 61
    វីដេអូ
  • 5.69M
    ចូលចិត្ត
  • វីឌីអូថ្មីៗ
    18
  • អ្នកដើរតាមថ្មី
    190.27K
  • ទស្សនៈថ្មី
    8.9M
  • ការចូលចិត្តថ្មី
    655.06K
  • ការពិនិត្យថ្មី
    1.51K
  • ចែករំលែកថ្មី
    60.28K

ᴠɪᴅᴇᴏ ʟʏʀɪᴄs ការវិភាគស្ថិតិ (30 ថ្ងៃ)

ᴠɪᴅᴇᴏ ʟʏʀɪᴄs វីឌីអូក្តៅ ៗ

ᴠɪᴅᴇᴏ ʟʏʀɪᴄs
EL AMOR SOÑADO - Grupo Firme #elamor #elamorsoñado #grupo #grupofirme #CapCut
13.61M
950.82K
6.99%
229.6K
6.1K
143.3K
ᴠɪᴅᴇᴏ ʟʏʀɪᴄs
ELLA - Cover #megusta #megustas #cover #covers
5.79M
404.49K
6.99%
183.25K
3.11K
52.38K
ᴠɪᴅᴇᴏ ʟʏʀɪᴄs
FRASE - #consejo #frase #frases #frasessad
3.07M
200.91K
6.53%
95.38K
145
15.94K
ᴠɪᴅᴇᴏ ʟʏʀɪᴄs
BAILA CONMIGO - Rauw Alejandro #baila #conmigo #rauw #rauwalejandro
1.59M
118.68K
7.45%
48.53K
125
9.22K
ᴠɪᴅᴇᴏ ʟʏʀɪᴄs
KESI - Camilo #kesi #kesif #camilo #camiloyevaluna #camilomusic
1.25M
93.42K
7.5%
35.81K
128
8.74K
ᴠɪᴅᴇᴏ ʟʏʀɪᴄs
EL MEJOR DE TODOS - Cover #elmejor #elmejordelmundo #cover #covers
1.09M
69.07K
6.33%
33.86K
357
22.43K
ᴠɪᴅᴇᴏ ʟʏʀɪᴄs
COMO MIRARTE - Sebastian Yatra #comomirarte #comomirartesebastianyatra #sebastianyatra
660.95K
59.87K
9.06%
14.97K
415
5.64K
ᴠɪᴅᴇᴏ ʟʏʀɪᴄs
LA TOXICA - Jay Wheeler #latoxica #toxica #jay #wheeler
542.67K
46.71K
8.61%
29.03K
57
6.88K
ᴠɪᴅᴇᴏ ʟʏʀɪᴄs
0 SENTIMIENTO - Baby Rasta #0sentimiento #babyrasta #amor #babyrastaygrigo
526.24K
50.93K
9.68%
34.85K
123
3.82K
ᴠɪᴅᴇᴏ ʟʏʀɪᴄs
CARITA DE INOCENTE - Mike Towers #carita #miketowers #inocente
491.97K
57.09K
11.6%
13.05K
37
1.57K
ᴠɪᴅᴇᴏ ʟʏʀɪᴄs
HOMERUN - Paulo Londra #homerun #paulo #paulolondra
429.72K
69.04K
16.07%
21.49K
127
2.14K
ᴠɪᴅᴇᴏ ʟʏʀɪᴄs
ELLA - Pitizion #ella #ellanoestuya #pitizion #pitizionchallenge
390.15K
36.61K
9.38%
11.4K
33
1K
ᴠɪᴅᴇᴏ ʟʏʀɪᴄs
TEN CUIDADO - Farruko #tencuidado #cuidado #farruko #farrukoofficialpr
326.62K
23.01K
7.04%
5.02K
36
1.44K
ᴠɪᴅᴇᴏ ʟʏʀɪᴄs
WAPO TRAKETERO - Nicki Nicole #wapo #nicki #nickinicole #nickinicoleytrueno
319.72K
26.79K
8.38%
7.54K
32
892
ᴠɪᴅᴇᴏ ʟʏʀɪᴄs
TE BOTE - Bad Bunny #tebote #teboteremix #badbunnypr
307.9K
30.37K
9.86%
9.2K
58
1.19K
ᴠɪᴅᴇᴏ ʟʏʀɪᴄs
CONSEJO - Arcangel #consejo #consejos #arcangel #arcangeles
297.05K
19.24K
6.48%
9.16K
27
2.88K
ᴠɪᴅᴇᴏ ʟʏʀɪᴄs
POR FIN TE ENCONTRE - Sebastian Yatra #porfinteencontre #sebastian #yatra
295.49K
27.6K
9.34%
14K
509
2.92K
ᴠɪᴅᴇᴏ ʟʏʀɪᴄs
TODAVIA ME AMAS - Romeo Santos #todavia #romeo #romeosantos
289.92K
18.55K
6.4%
8.6K
48
2.32K
ᴠɪᴅᴇᴏ ʟʏʀɪᴄs
BAILA BAILA - Ozuna #baila #ozuna #ozunaoficial #ozunapr
278.85K
16.96K
6.08%
5.81K
24
2.15K
ᴠɪᴅᴇᴏ ʟʏʀɪᴄs
SOU FAVELA - Mc Bruninho #soufavela #brazil #mcbruninho #musica
251.04K
17.25K
6.87%
4.73K
58
724